thermomix promocja kwiecień 2024 zestaw panda

Cena Thermomixa mocno w dół? Skorzystają tylko niektórzy

Kwiecień przynosi nie tylko wiosenną aurę, ale i gorącą promocję od znanej marki Thermomix. Jeszcze w grudniu firma Vorwerk podniosła cenę swojego flagowego urządzenia, a z nadejściem wiosny zaskoczyła swoich klientów nową promocją.

Dla wszystkich tych, którzy marzyli o posiadaniu tego wszechstronnego urządzenia, Vorwerk przygotował atrakcyjną ofertę, która może wydać się nie do odrzucenia. Ale czy zestaw dwóch urządzeń Thermomix w cenie 10 900 PLN to faktycznie okazja, przy której trudno przejść obojętnie? Czy to dobry chwyt marketingowy? Przekonajmy się!

Na czym polega promocja „Zestaw Panda”?

Od 03.04.2024 do 30.04.2024 możemy kupić 2 urządzenia Thermomix w cenie 10 900 zł. Zestaw Panda zawiera dwa Thermomixy w dwóch kolorach: klasycznej bieli oraz eleganckiej czerni. Ważnym warunkiem promocji jest fakt, iż nie ma możliwości zakupu dwóch urządzeń w tym samym kolorze – promocja dotyczy zestawu czarnego i białego urządzenia TM6.

czarny thermomix i biały thermomix promocja

Dodatkowo dostępne są zestawy z Sensorami:

  • Zestaw Panda + 1 x Thermomix Sensor – cena 11 395 zł
  • Zestaw Panda + 2 x Thermomix Sensor – cena 11 890 zł

Podczas gdy pojedynczy Thermomix kosztuje 6450 zł, promocja umożliwia nabycie dwóch maszyn za cenę znacznie niższą niż zakup dwóch oddzielnych urządzeń poza promocją.

Jak skorzystać z promocji na dwa Thermomixy?

Proces zakupów dwóch Thermomixów w zestawie Panda, przebiega tak samo jak zakup pojedynczego modelu. Należy zacząć od skontaktowania się z przedstawicielem Thermomix, a następnie umówić się na prezentację. Jeśli wyrazimy chęć zakupu, to w trakcie prezentacji będziemy mogli opłacić zamówienie, a Zestaw Panda zostanie przywieziony do nas kurierem.

Za zestaw Panda możemy zapłacić:

  • gotówką
  • kartą płatniczą
  • w ratach (oprocentowanie wynosi 0,7%)

Płatność za zestaw musi być zrealizowana jako całość, niezależnie od tego, czy wybierzesz płatność gotówkową, czy na raty. Nie ma możliwości zapłaty za jedno urządzenie gotówką, a drugie na raty w ramach tego samego zestawu.

Thermomix za 5450 zł? Tak, ale…

Dostając dwa urządzenia Thermomix w cenie 10 900 PLN, teoretycznie oszczędzamy aż 1000 zł na każdym z nich. Pojedyncza sztuka kosztuje nas 5450 zł, gdzie bez zestawu jej koszt to 6455 zł. Oferta, więc jest, jak najbardziej korzystna, jednak podstawowy pytanie brzmi: Czy potrzebujemy dwóch Thermomixów? Jeśli nie, to co zrobimy z drugą sztuką? Kto w takim razie najchętniej według mnie skorzysta z promocji?

  • Osoby, które od dłuższego czasu czekały na czarny Thermomix — jednak, aby skorzystać z promocji, konieczne jest znalezienie drugiej osoby, która również jest zainteresowana Thermomixem… ale tym w białym kolorze 😉
  • Osoby, które po prostu potrzebują dwóch Thermomixów – masz dwa mieszkania, a może domek letniskowy, w którym chętnie będziesz też korzystać z Thermomixa. W takim wypadku warto kup dla siebie dwa urządzenia w niższej cenie. Obstawiam, że kolejna taka okazja nie trafi się szybko 😉
  • Osoby mieszkające w dużym gospodarstwie domowym — zdarza się, że jedna osoba, będzie potrzebować dwóch Thermomixów do jednego domu — np. dla siebie i dla drugiej części rodziny, z którą współdzieli się posiadłość. Wtedy ta promocja jest idealna! Kupujecie dwa urządzenia, dzielicie koszty i cieszycie się ich działaniem.
  • Osoby, które planowały kupić Thermomix na prezent — tutaj również sytuacja jest bardzo wygodna. Jeśli planowaliście kupić Thermomix na prezent (np. na ślub, parapetówkę bliskich) a sami nie macie robota kuchennego to warto zdecydować się na zestaw. W ten sposób obniżycie koszt urządzenia i także będziecie mogli cieszyć się Thermomixem w swojej kuchni.

Promocja, jak każda inna decyzja zakupowa, wymaga przemyślanej analizy. Niska cena promocyjna może wydawać się kusząca, ale zawsze warto zastanowić się nad rzeczywistym zapotrzebowaniem i możliwym wykorzystaniem obu urządzeń.

thermomix zestaw panda promocja

Istotne kwestie:

Nie, każdy zestaw musi składać się z jednego białego i jednego czarnego urządzenia Thermomix.

Nie, zakupiony zestaw jest traktowany jako jedna całość, więc w przypadku zwrotu, musisz zwrócić oba urządzenia.

Każde urządzenie w zestawie promocyjnym jest objęte standardową gwarancją – to 24 miesiące w przypadku zakupu przez osobę fizyczną i 12 miesięcy, gdy zakup realizowany jest na firmę.

Chociaż możesz podjąć decyzję o zakupie z inną osobą, cała transakcja będzie wymagała jednej płatności i na nią zostanie wystawiona jedna faktura oraz umowa. To ważny aspekt, jeśli planujesz podzielić koszt i korzyści wynikające z promocji.

Promocja dotyczy zestawu jako całości i nie można dzielić płatności pomiędzy poszczególne urządzenia. Płatność musi być uiszczona w całości, niezależnie od preferowanej metody płatności.

Podsumowanie

Jeśli po przeczytaniu oferty stwierdzisz, że promocja to dla Ciebie strzał w dziesiątkę, kwiecień może być idealnym momentem na to, aby dołączyć do grona użytkowników Thermomix. Pamiętaj jednak, że promocja trwa do końca miesiąca, dlatego nie odkładaj decyzji w nieskończoność.

W kwietniowym zakupie, jak w wiosennym ogródku, dobrze jest przesiać wszystkie opcje, aby finalnie cieszyć się z dobrego zakupu! Koniecznie napiszcie w komentarzach, co sądzicie o tej ofercie? Czy z niej skorzystacie? Dajcie znać!

Autorka: Katarzyna Baranowska

Jestem Kasia i od wielu lat uwielbiam gotować z Thermomixem. Tworzę łatwe, zdrowe i smaczne przepisy, które stanowią źródło inspiracji dla miłośników kuchni.

Liczba głosów: 1 Ocena: 5/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *