cena thermomixa styczeń 2024

Nie zdążyłeś kupić Thermomixa w starej, niższej cenie? Masz na to jeszcze tydzień!

Przez ostatni miesiąc żyliśmy w przeświadczeniu, że to ostatnie chwile, by zdobyć Thermomixa TM6 poniżej granicy 6000 złotych. Wielu z nas planowało zakup przed zapowiedzianą, styczniową podwyżką ceny z 5995 zł do 6455 zł, co nadało temu miesiącu aurę pożegnalnych zakupów.

Ale co się okazało? Firma Vorwerk (producenta Thermomixa) ogłosiła dzisiaj „Tydzień ostatniej szansy”, co oznacza, że mamy jeszcze tydzień, aby zakupić to wszechstronne urządzenie kuchenne w starej, niższej cenie – tak, nadal za 5995 zł!

To świetna wiadomość dla tych, którzy z różnych przyczyn nie zdążyli podjąć decyzji o zakupie. Thermomix TM6 to prawdziwy kuchenny multitasker, który łączy w sobie funkcje gotowania, blendowania, mieszania, ważenia, a nawet gotowania na parze. Jeśli więc rozważaliście zakup, teraz jest idealna okazja, aby stać się częścią społeczności Thermomix przed wprowadzeniem nowych cen.

Pamiętajcie, ta oferta trwa tylko do 7 stycznia. To doskonały moment, aby zainwestować w urządzenie, które może zrewolucjonizować Wasze doświadczenia kulinarne.

Przeczytaj również:

Autorka: Katarzyna Baranowska

Jestem Kasia i od wielu lat uwielbiam gotować z Thermomixem. Tworzę łatwe, zdrowe i smaczne przepisy, które stanowią źródło inspiracji dla miłośników kuchni.

Liczba głosów: 3 Ocena: 4.7/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *